czwartek, 23 czerwca 2016

Dr.Bronner's Różane kastylijskie mydło w kostce

Naturalne, kastylijskie mydło w kostce wytwarzane z czystych olejów roślinnych: kokosowego, konopnego, palmowego, oliwy z oliwek, jojoby, z dodatkiem olejków eterycznych, pełniących rolę substancji zapachowych. Mydło skutecznie myje skórę nie wysuszając i nie powodując podrażnień.  Wszystkie mydła Dr Bronnera są naturalne, biodegradowalne, odpowiednie dla wegan oraz nietestowane na zwierzętach. Oleje użyte to produkcji mydła pochodzą z farm spełniających kryteria Sprawiedliwego Handlu. 

Pojemność: 140g
Cena: 22zł
Sklep: TK Maxx, internet


Bardzo lubię zapach róży i gdy tylko zobaczyłam naturalne i sławne mydło Dr.Bronner's o zapachu tych pięknych kwiatów, to bez wahania je kupiłam. Zapłaciłam około 18zł w TK Maxxie, ale w internecie ceny oscylują w okolicach 22zł. Musicie wiedzieć, że moja miłość do tej kostki uleciała wraz z pierwszym użyciem. Na moje nieszczęście okazało się, że róże Dr.Bronner's są wyblakłe, słabo wyczuwalne. Trzeba się mocno skupić, żeby cokolwiek wyczuć. Szkoda, oj szkoda;/

Sytuację ratowała jedynie kremowa pianka, która bardzo dobrze myje i nie wysusza. Mydła używam do mycia twarzy oraz podczas kąpieli do ciała. Nie mam mu nic do zarzucenia pod względem pielęgnacyjnym. Jest poprawne i dobrze dba nawet o alergiczną, skłonną do podrażnień skórę. Do tego jest bardzo wydajne.


Mydło jest w 100% naturalne. Zawiera olej kokosowy, olej palmowy, oliwę z oliwek, naturalny zapach róży, olej konopny i olej jojoba. Pełny skład możecie podejrzeć na pierwszym zdjęciu. 

Gdyby zapach okazał się intensywniejszy pewnie skusiłabym się jeszcze na wersje migdałową, a tak to wątpię, żebym wróciła do tych mydeł. Raczej będę rozglądała się za czymś co porwie również mój zmysł węchu.

Znacie mydła Dr.Bronner's? Co myślicie o ich zapachach?


Atina.

8 komentarzy:

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.