Nowosci jesienne L'Occitane - Immortelle

W sercu makii, pachnących korsykańskich łąk, rośnie immortelle – jasnożółty kwiat, który nigdy nie więdnie. Jego łacińska nazwa, Helichrysum, oznacza „złote słońce”. Minęło już ponad 10 lat odkąd L’OCCITANE odkryło i opatentowało wyjątkowe właściwości odmładzające korsykańskiego immortelle – jedynej odmiany zawierającej tak wysokie stężenie składników aktywnych. 

L’OCCITANE połączyło siły z korsykańskimi rolnikami i po raz pierwszy z powodzeniem udomowiło immortelle. Pascale Chérubin jest producentką immortelle z gminy Ghisonaccia we wschodniej części wyspy. „Nie wyobrażam sobie rolnictwa nieorganicznymi metodami”, mówi. Jej podejście doskonale harmonizuje z filozofią L’OCCITANE. Certyfikat organiczności upraw immortelle gwarantuje najwyższą jakość i kontrolowane pochodzenie naszych składników, od początku hodowli, po destylację. W chwili obecnej, organiczne uprawy kwiatu zajmują łącznie 44 hektary. Pragniemy, aby nasze metody wywierały jak najmniejszy wpływ na środowisko. Dlatego właśnie chwasty z pól, na których uprawiamy immortelle usuwane są tylko przez... owce.
30ml - 235 złMi takie serum chyba jeszcze nie jest potrzebne;D

6 komentarzy :

  1. A ja bym się chętnie skusiła :) Lepiej zapobiegać ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. no na pewno lepiej zapobiegać:) mi by się przydało coś delikatniejszego na pierwsze zmarszczki:)) to serum jest już na głębokie;)

      Usuń

Bardzo lubię komentarze i staram się na każdy odpowiadać:)
Dziękuje;*