piątek, 30 stycznia 2015

Diadem Cosmetics i Inicjatywa 2H

Dzisiaj chciałabym Was poinformować o pięknej inicjatywie jaką wspiera marka kosmetyczna Diadem Cosmetics. Za każdy zakupiony przez Ciebie kosmetyk, DIADEM sfinansuje DWIE GODZINY (2H) edukacji dla dyskryminowanych z powodu płci dziewczynek i kobiet w krajach Trzeciego Świata.


Co roku w Indiach tysiące dziewczynek jest porzucanych wyłącznie ze względu na swoją płeć. W wyniku tego zjawiska co roku traci życie około 400 000 dziewczynek, a na każdy 1000 chłopców przypada jedynie 868 dziewczynek.  

Diadem Cosmetics wierzy, że można to zmienić. Dzięki nam klientkom i współpracy z organizacjami non-profit na całym świecie stworzono 2H - inicjatywę, która walczy nie tylko ze skutkami, ale także z przyczynami zjawiska preferencji płci. 

Każdy sprzedany produkt Diadem Cosmetics pozwala zapewnić 2 godziny edukacji - jedną szkolną, ogólnoedukacyjną oraz drugą- warsztatową, pozwalającą kobiecie nabyć umiejętności zawodowe, takie jak wykonywanie makijażu, fryzjerstwo czy krawiectwo, które zapewnią jej start na drodze do ekonomicznej niezależności kobiety, a w konsekwencji do mądrych i niezależnych decyzji.

Serdecznie Was zapraszam do zapoznania się z ofertą Diadem Cosmetics klik, a na blogu możecie zobaczyć na żywo produkty, które ja wybrałam w ramach współpracy.


Lakier do paznokci nr 268, piękny nudziak. Brakowało mi takiego koloru w mojej kolekcji, którą coraz staranniej tworzę. Mam nadzieję, że będzie świetnie wyglądał w połączeniu ze złotem.


Puder w kulkach nr 1 korygujący, który będzie musiał przejść małą metamorfozę. A mianowicie muszę wyciągnąć z niego wszystkie brązowe kulki. O efektach dam znać za jakiś czas;)


Koniecznie dajcie znać czy słyszałyście wcześniej o inicjatywie 2H i co myślicie o kosmetykach Diadem Cosmetics?

14 komentarzy:

 1. Piękna inicjatywa, nic tylko popierać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zgadzam się i mam nadzieję, że informacja dotrze do jak największej liczby osób, które będą chciały i mogły pomóc;)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. dziękuję, niebawem pokaże go na blogu;)

   Usuń
 3. Bardzo mi się podoba ta inicjatywa i teraz mam wymówkę, żeby nakupić trochę lakierów Diadem :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. każda wymówka jest dobra, ale ta jest przepiękna;) miło, że pomagając sprawiamy też sobie małą przyjemność;) ciekawa jestem jakie kolory wybierzesz?

   Usuń
 4. Też właśnie szykuję podobny wpis. Bardzo fajna inicjatywa :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Również się zaangażuję w tę akcję :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. super, naprawdę cieszy mnie Wasze zaangażowanie;)

   Usuń

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.