piątek, 5 sierpnia 2016

Original Source Daily Scrub Blood Orange

Peeling od Original Source dostępny jest w dwóch wersjach zapachowych: Blood Orange i Tea Tree. Ja oczywiście sięgnęłam po owocową wariacje. Jeśli jednak spotkam w sklepie tę drugą, to pewnie też ją wypróbuje. Niestety z tego co wiem peeling jak na razie dostępny jest tylko w UK, ale może za jakiś czas pojawi się też w Polsce;) Przejrzałam angielską stronę OS i wyczytałam, że mają tu jeszcze mydła w płynie, mleczka pod prysznic, body lotion'y, masła do ciała i olejek w spray'u. Nie mam pojęcia czy u nas oprócz żeli pod prysznic występuje, któryś z tych kosmetyków?

Pojemność: 250ml
Cena: 1funt w promocji
Sklep: Boots


Scrub jest bardzo delikatny i pewnie wielu osobom nie przypasuje. Ja sama początkowo pomyślałam toż to tylko żel pod prysznic. Jednak po kilku użyciach doceniłam te delikatne drobinki, które nie podrażniają mojej wrażliwej skóry, która nie jest po nim jakaś super gładka, ale dobrze oczyszczona i zrelaksowana. Peeling jest tak delikatny, że można go używać nawet codziennie. 

Największym plusem tego kosmetyku jest zapach. Dosyć intensywny, orzeźwiający i bardzo naturalny. Pomarańcza pobudza zmysły, odświeża i poprawia humor. Aromat idealny na letnie kąpiele. Do wad mogę zaliczyć wydajność. Scrub znika zdecydowanie za szybko.


Skład jest typowy dla drogeryjnego myjadła.


Polecam potraktować go jako żel pod prysznic z dodatkiem delikatnych granulek, które nie robią za dużo Wtedy na pewno unikniecie niepotrzebnego rozczarowania. Scrub warto kupić dla zapachu;)

Znacie peelingi Original Source? Co o nich myślicie?


Atina.

14 komentarzy:

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.