środa, 7 grudnia 2016

Dyson Supersonic Cicha suszarka do włosów

Firmę Dyson kojarzę jako markę od odkurzaczy. Dwa dni temu oglądając angielską telewizję zobaczyłam reklamę cichej i dziwnie wyglądającej suszarki do włosów. Produkt zainteresował i mnie i mojego Lubego, który jest ciekawy jak to dokładnie działa. Przeszukałam internet w poszukiwaniu informacji i jestem pod wrażeniem tej nowoczesnej suszarki do włosów. Postanowiłam napisać o niej na blogu, bo być może to jest to na co czekałyście?


Oprócz tego, że suszarka jest bardzo cicha, to od zwykłych suszarek wyróżnia się też wyglądem. Jest dużo mniejsza, dzięki czemu idealnie nada się do walizki. Nawet nie wiem ile razy musiałam rezygnować z wzięcia w podróż suszarki do włosów ze względu na brak miejsca w bagażu. Po trzecie i najważniejsze sprzęt od Dyson'a ma nie niszczyć włosów! Nie ukrywam, że ten aspekt interesuje mnie najbardziej.


Marka pracowała nad swoim wynalazkiem ponad 4 lata i przetestowała go na ponad 1500km włosów! Nowoczesny termostat zainstalowany w suszarce mierzy temperaturę wydmuchiwanego powietrza aż 20 razy na sekundę, co sprawia, że nie zniszczysz swoich włosów zbyt wysoką temperaturą.

Dyson Supersonic wyposażono także w kilka dodatkowych akcesoriów mocowanych do obudowy na magnetyczne zaczepy, które pozwalają układać włosy, zwiększać ich objętość itp.

Cena: 300£

Co myślicie o takim sprzęcie? Ja jestem chętna na zakup, ale tylko jeśli rzeczywiście ta suszarka nie niszczy włosów.

Atina.

4 komentarze:

 1. Wielokrotnie widziałam ją w sklepach. W Uk jest już powszechna jednak myślę, że cena odstraszy wiele kobiet. Takie realia :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No cena trochę odstrasza, ale jeśli rzeczywiście jest taka super jak o niej piszą to mogłabym się raz wykosztowac ;)))

   Usuń
 2. Z technicznego punktu widzenia to jest to zwykły bełkot marketingowy. Działa toto tak samo jak wentylatory bezłopatkowe, czyli może i ciche ale dmucha słabiej niż standardowa suszarka. To po pierwsze. Po drugie pomiar temperatury mógłby być i milion razy na sekundę, a i tak nic to nie zmienia bo grzałka ma swoją bezwładność znacznie dłuższą niż sekunda :) Więc kolejny blef, żeby tylko ktoś chciał za to zapłacić 10 razy więcej niż jest warte.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie wiem, nie używałam tej suszarki i nie znam się na sprawach technicznych, więc ciężko mi się odnieść do Twojego komentarza. Wcale nie zdziwiłabym się jeśli miałbyś rację ;)

   Usuń

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.