sobota, 4 lutego 2017

SHOW Beauty Płynne złoto do włosów

Luksusowy olejek do włosów SHOW Beauty zwany "płynnym złotem" nie zrobił furory na moich włosach. Cieszę się, że nie zapłaciłam za niego standardowej ceny, czyli 50£ za 60ml. Na pewno żałowałabym wydanych pieniędzy. Swój flakonik znalazłam w jednym z pudełek You Beauty Box.


Początkowo byłam wręcz rozczarowana tym niby cudem. W ogóle nie ujarzmiał moich puszących się końcówek. W końcu postanowiłam podwoić dawkę i efekt był dużo lepszy, ale w porównaniu do moich wszystkich poprzednich tego typu kosmetyków nadal wypada słabo. Zdecydowanie lepiej kupić coś tańszego. Chociażby eliksir odżywczy L'Oreal Paris Elseve klik.


Największą zaletą tego produktu jest opakowanie. Jest piękne, ale niestety średnio wygodne. Nie zmienia to jednak faktu, że cudownie wygląda na toaletce. Flakon na pewno posłuży mi później do przechowywania mieszanek olei własnej produkcji.


Nie mogę nie wspomnieć o ciężkim, perfumeryjnym zapachu, który nawet długo się utrzymuje (do 2-3h po użyciu). Kilka razy nawet usłyszałam komplement, że ładnie pachnę.


Poza tym jest niewydajny. Odkąd podwoiłam dawkę olejku z dnia na dzień jest go coraz mniej. Skład jest taki sobie. Na samym początku znajdziemy silikony, następnie perfumy i dopiero olej arganowy, olej jojoba, olej z nasion kawy i ekstrakt z imbiru.


Podsumowując nie polecam! Gdyby był tańszy można by sobie go kupić dla butelki i dla zaspokojenia ciekawości, ale za 50 funtów (250zł) lepiej kupić tańszy produkt, a za resztę zaszaleć i kupić porządne buty lub jeansy:)

Znacie płynne złoto do włosów?

Atina.

6 komentarzy:

  1. Opakowanie super eleganckie, ale jak widać to kolejne silikonowe serum do włosów. Na mnie one nie działają niestety.

    OdpowiedzUsuń
  2. Prezentuje się naprawdę okazale, chyba aż za bardzo postarali się o wygląd skoro przy takiej cenie efekty są mizerne. Dobrze chociaż, że flakonik nadaje się do ponownego użycia ;)

    OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.