niedziela, 17 czerwca 2018

Lumirance Anti-Aging Retinol Olejek do twarzy z retinolem

Kolejny mega udany zakup z TKMaxx'a! Polecam Wam rozejrzeć się w tym sklepie za tego typu mieszanką olejową do twarzy. Bardzo często spotykam tam takie produkty. Mają w 100% naturalny skład i naprawdę działają! Ten z dzisiejszej notki jest jednym z moich najulubieńszych. A miałam dotychczas olejek Zatik klik i Ganique z witaminą C klik.


Olejku używam co wieczór. Nakładam go na serum, a na niego daje jeszcze krem na noc. Co wieczór wykonuje też masaż twarzy, co w widoczny sposób pomniejszyło mi zmarszczki. Nie zniknęły całkiem, ale są zdecydowanie płytsze. Skupiam się na bruzdach nosowo - wargowych, okolicach oczu i czole. Jeśli będziecie zainteresowane jak wykonać taki masaż to postaram się napisać o tym oddzielną notkę.
Lumirance jest trochę tępy i dlatego aby zwiększyć poślizg podczas masażu dokładam na twarz coś tłustszego (inny olej lub krem na bazie olejów).


Olejowa mieszanka w widoczny sposób poprawia wygląd skóry twarzy. Nakładam ją też pod oczy. Już wieczorem widzę, że cera wygląda lepiej! A rano cera jest wypoczęta, nawilżona i lekko rozjaśniona. Zmarszczki są zdecydowanie płytsze.
W składzie znajdziemy rafinowany olej kokosowy, olej morelowy, olej awokado, skwalen, retinol, estry jojoba, witamina D, witamina K, olej z kukurydzy, witamina E, olej z nasion słonecznika, ekstrakt z sake, olej rozmarynowy, beta karoten i perfumy.
Na moją cerę zawsze dobrze działa skwalen. Świetnie ją zmiękcza i nawilża. Nigdy nie stosowałam olejów z witaminą D czy K, więc to była spora ciekawostka dla mnie. Oczywiście nie potrzebnie producent dodał perfumy, ale nie miały one żadnego negatywnego wpływu na moją skórę.
Produkt był wydajny i posiadał wygodne opakowanie z pipetą.
30ml/7 funtów - cena z TKMaxx'a.


Byłam bardzo zadowolona z tego olejku i chętnie jeszcze kiedyś do niego wrócę. Chciałabym też wypróbować Lumirance z witaminą C, bo słyszałam o nim dużo dobrego. Na pewno będę wypatrywać tej marki na półkach w TKMaxx'ie.

Znacie kosmetyki Lumirance? Co myślicie o olejku z dzisiejszej notki?

Atina.

2 komentarze:

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.